RN60C56R2BBSL
MFR.Part #
RN60C56R2BBSL
JLCPCB Part #
C1429602
Description
-65℃~+175℃ 250mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors