RN60C5560BRSL
MFR.Part #
RN60C5560BRSL
JLCPCB Part #
C1797346
Description
-65℃~+175℃ 250mW 556Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors