RN60C5491BRSL
MFR.Part #
RN60C5491BRSL
JLCPCB Part #
C1797351
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors