RN60C5363BRSL
MFR.Part #
RN60C5363BRSL
JLCPCB Part #
C1797355
Description
-65℃~+175℃ 250mW 536kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors