RN60C5362FB14
MFR.Part #
RN60C5362FB14
JLCPCB Part #
C1417098
Description
-65℃~+175℃ 250mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors