RN60C5001BR36
MFR.Part #
RN60C5001BR36
JLCPCB Part #
C1783343
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors