RN60C4992CRSL
MFR.Part #
RN60C4992CRSL
JLCPCB Part #
C1794497
Description
-65℃~+175℃ 250mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors