RN60C4643FBSL
MFR.Part #
RN60C4643FBSL
JLCPCB Part #
C1429518
Description
-65℃~+175℃ 250mW 464kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors