RN60C4642BRSL
MFR.Part #
RN60C4642BRSL
JLCPCB Part #
C1798652
Description
-65℃~+175℃ 250mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors