RN60C4220FRE6
MFR.Part #
RN60C4220FRE6
JLCPCB Part #
C3423078
Description
-65℃~+175℃ 250mW 422Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors