RN60C4022BRSL
MFR.Part #
RN60C4022BRSL
JLCPCB Part #
C1798604
Description
-65℃~+175℃ 250mW 40.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors