RN60C3833FRSL
MFR.Part #
RN60C3833FRSL
JLCPCB Part #
C1401674
Description
-65℃~+175℃ 250mW 383kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors