RN60C3570DB14
MFR.Part #
RN60C3570DB14
JLCPCB Part #
C3465091
Description
-65℃~+175℃ 250mW 357Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors