RN60C3480DB14
MFR.Part #
RN60C3480DB14
JLCPCB Part #
C1423010
Description
-65℃~+175℃ 250mW 348Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors