RN60C3403BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C3403BB14
JLCPCB Part #
C1422988
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 340kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors