RN60C3400FR36
MFR.Part #
RN60C3400FR36
JLCPCB Part #
C1773758
Description
-65℃~+175℃ 250mW 340Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors