RN60C3240BRSL
MFR.Part #
RN60C3240BRSL
JLCPCB Part #
C1798674
Description
-65℃~+175℃ 250mW 324Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors