RN60C30R9FB14
MFR.Part #
RN60C30R9FB14
JLCPCB Part #
C1424246
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors