RN60C3093FBSL
MFR.Part #
RN60C3093FBSL
JLCPCB Part #
C3476773
Description
-65℃~+175℃ 250mW 309kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors