RN60C3090FR36
MFR.Part #
RN60C3090FR36
JLCPCB Part #
C3352126
Description
-65℃~+175℃ 250mW 309Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors