RN60C3012FR36
MFR.Part #
RN60C3012FR36
JLCPCB Part #
C1773904
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors