RN60C3012DB14
MFR.Part #
RN60C3012DB14
JLCPCB Part #
C3444011
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors