RN60C3011BB14
MFR.Part #
RN60C3011BB14
JLCPCB Part #
C1424559
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors