RN60C3010FRSL
MFR.Part #
RN60C3010FRSL
JLCPCB Part #
C1401615
Description
-65℃~+175℃ 250mW 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors