RN60C2802FRSL
MFR.Part #
RN60C2802FRSL
JLCPCB Part #
C1781949
Description
-65℃~+175℃ 250mW 28kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors