RN60C2672FRSL
MFR.Part #
RN60C2672FRSL
JLCPCB Part #
C3406623
Description
-65℃~+175℃ 250mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors