RN60C2670FBSL
MFR.Part #
RN60C2670FBSL
JLCPCB Part #
C1429069
Description
-65℃~+175℃ 250mW 267Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors