RN60C2611DBSL
MFR.Part #
RN60C2611DBSL
JLCPCB Part #
C1428994
Description
-65℃~+175℃ 2.61kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors