RN60C2552FRSL
MFR.Part #
RN60C2552FRSL
JLCPCB Part #
C3411946
Description
-65℃~+175℃ 25.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors