RN60C2431BBSL
MFR.Part #
RN60C2431BBSL
JLCPCB Part #
C3533051
Description
-65℃~+175℃ 2.43kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors