RN60C2430FRSL
MFR.Part #
RN60C2430FRSL
JLCPCB Part #
C3364629
Description
-65℃~+175℃ 243Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors