RN60C2402DBSL
MFR.Part #
RN60C2402DBSL
JLCPCB Part #
C1429105
Description
-65℃~+175℃ 24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors