RN60C2401BRSL
MFR.Part #
RN60C2401BRSL
JLCPCB Part #
C1797000
Description
-65℃~+175℃ 2.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors