RN60C2373FRE6
MFR.Part #
RN60C2373FRE6
JLCPCB Part #
C3357211
Description
-65℃~+175℃ 237kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors