RN60C2370FRSL
MFR.Part #
RN60C2370FRSL
JLCPCB Part #
C3406102
Description
-65℃~+175℃ 237Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors