RN60C2302DB14
MFR.Part #
RN60C2302DB14
JLCPCB Part #
C1399474
Description
-65℃~+175℃ 23kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors