RN60C2291DBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C2291DBSL
JLCPCB Part #
C1428854
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 2.29kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors