RN60C2263FRSL
MFR.Part #
RN60C2263FRSL
JLCPCB Part #
C3417233
Description
-65℃~+175℃ 226kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors