RN60C2263BBSL
MFR.Part #
RN60C2263BBSL
JLCPCB Part #
C3475897
Description
-65℃~+175℃ 226kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors