RN60C2214DRE6
MFR.Part #
RN60C2214DRE6
JLCPCB Part #
C1801221
Description
-65℃~+175℃ 2.21MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors