RN60C2103FR36
MFR.Part #
RN60C2103FR36
JLCPCB Part #
C3545671
Description
-65℃~+175℃ 210kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors