RN60C2053DBSL
MFR.Part #
RN60C2053DBSL
JLCPCB Part #
C3517624
Description
-65℃~+175℃ 205kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors