RN60C1960FB14
MFR.Part #
RN60C1960FB14
JLCPCB Part #
C3381858
Description
-65℃~+175℃ 196Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors