RN60C1911FB14
MFR.Part #
RN60C1911FB14
JLCPCB Part #
C3444995
Description
-65℃~+175℃ 1.91kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors