RN60C18R2DRE6
MFR.Part #
RN60C18R2DRE6
JLCPCB Part #
C1779213
Description
-65℃~+175℃ 18.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors