RN60C1802FB14
MFR.Part #
RN60C1802FB14
JLCPCB Part #
C1396467
Description
-65℃~+175℃ 18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors