RN60C1742FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C1742FB14
JLCPCB Part #
C1421891
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 17.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors