RN60C1583BR36
MFR.Part #
RN60C1583BR36
JLCPCB Part #
C1783296
Description
-65℃~+175℃ 158kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors