RN60C1503FRE6
MFR.Part #
RN60C1503FRE6
JLCPCB Part #
C1774487
Description
-65℃~+175℃ 150kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors