RN60C1503BRSL
MFR.Part #
RN60C1503BRSL
JLCPCB Part #
C3572182
Description
-65℃~+175℃ 150kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors